Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 Seznam výdejních míst Z-point

 

    
 Přijímáme tyto platby: 
 
  
 
    
  Doporučujeme:
 
 
 
 
 
IN TIME

Druhy a ceny dopravy

Druhy a ceník dopravy na Promrnata.cz  nabízí tyto druhy dopravy zboží:

  1. Výdejní místa sítě Zásilkovna.cz
  2. Dodání na adresu Zásilkovna.CZ

DOPRAVA v České republice

Zásilkovna - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží Zásilkovně

bankovní převod

59 Kč

1-3 pracovní dny

dobírkou

94 Kč

Osobní odběr na výdejních místech Zásilkovna.cz - možnost vyzvednutí po obdržení sms s informací o uložení na požadované pobočce

Zásilkovna - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží Zásilkovně

bankovní převod

79 Kč

1-3 pracovní dny

dobírka

114 Kč

Zásilkovna – dodání na Vaši adresu - Budete informováni o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

 

DOPRAVA ve Slovenské republice

Zásilkovna SK

Cena dopravy

 

Doba dodání od předání zboží přepravní službě

bankovní převod

159 Kč

 

5 pracovních dní

Zásilkovna SK– dodání na Vaši adresu - Budete informováni o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

 

Osobní odběr na výdejních místech Zásilkovna SK - možnost vyzvednutí po obdržení sms s informací o uložení na požadované pobočce

Zásilkovna - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží Zásilkovně

bankovní převod

114 Kč

1-3 pracovní dny

 

 

Ostatní druhy dopravy mají dopravné Zdarma při objednávce nad 2 200,-Kč (platí jen v rámci České republiky)

 Je-li v popisu zboží místo lhůty k dodání ve dnech uveden text "Skladem", je zboží odesláno při objednávce do 12h. v den objednání, při objednávce po 12h. je zboží odesláno následující den. Doba dodání se dále odvíjí od zvoleného způsobu platby.

Je-li v popisu zboží uvedena ,,Dostupnost ve dnech,, ,odesíláme zboží do 24 hodin po obdržení od dodavatele, pokud se tato lhůta liší od lhůty uvedené u zboží, informujeme zákazníka o dodání individuálně.

 PLATBA

Platbu za zboží můžete uskutečnit následovně:

Bankovním převodem - pro platby v ČR - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 2200252682/2010, vedený u Fio banka a.s. před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována.

Dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, či jinému zvolenému přepravci.

 

Bankovním převodem - pro platby ze Slovenska - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 2200252682/8330, vedený u Fio banka a.s. (platby v rámci Slovenska v EUR), před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována.