Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 Seznam výdejních míst Z-point

 

    
 Přijímáme tyto platby: 
 
  
 
    
  Doporučujeme:
 
 
 
 
 
IN TIME

Druhy a ceny dopravy

Druhy a ceník dopravy na Promrnata.cz  nabízí tyto druhy dopravy zboží:

  1. Balík do ruky - Česká pošta
  2. Balík na poštu - Česká pošta
  3. Výdejní místa sítě Zásilkovna.cz
  4. Dodání na adresu Zásilkovna.CZ
  5. Dodání na adresu In.Time.
  6. Poštomaty, výdejní místa In.Time.

DOPRAVA v České republice

In Time  - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží přepravní službě

bankovní převod

129 Kč

1-3 pracovní dny

dobírka

159 Kč

In Time Home delivery ( doručení na adresu ) - Příjemce si nakoupí on-line a zvolí jako způsob přepravy Home delivere. Budete informováni dvěma SMS zprávami a dvěma e-maily o plánovaném doručení zásilky. První zpráva/email bude odeslána den před plánovaným doručením a bude obsahovat základní informace k zásilce (email - základní informace s aktivním proklikem do Track&Trace), ve druhé zprávě/emailu budete v den doručování informováni o čase doručení s telefonním kontaktem přímo na doručujícího kurýra.

In Time poštomaty - Příjemce si nakoupí on-line a zvolí jako způsob přepravy Poštomaty, vybere konkrétní Poštomat k doručení a vybere platbu kartou, předem nebo na dobírku. Po uložení zásilky ve zvoleném Poštomatu, obdrží informativní sms a e-mail avízo s QR kódem, nebo heslem k vyzdvihnutí. Svou zásilku vyzvedne na místě, které si zvolil, a v čase, který mu vyhovuje – „ve dne v noci“, nejpozději do 72 hodin

Česká pošta - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží přepravní službě

bankovní převod

129 Kč

1-2 pracovní dny

dobírka

164 Kč

Česká pošta - balík do ruky - můžete upravit čas nebo způsob doručení. Budete informováni o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Na  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.

Česká pošta - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží přepravní službě

bankovní převod

129 Kč

1-2 pracovní dny

dobírka

154Kč

Česká pošta - balík na poštu - nemusíte být v určitý čas na určitém místě - balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se Vám to hodí. Budete informováni o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání po obdržení elektronického avíza změnit poštu, kde si chce balík vyzvednout.

Zásilkovna - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží Zásilkovně

bankovní převod

79 Kč

1-3 pracovní dny

hotově na pobočce Zásilkovny

114 Kč

Osobní odběr na výdejních místech Zásilkovna.cz - možnost vyzvednutí po obdržení sms s informací o uložení na požadované pobočce

Zásilkovna - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží Zásilkovně

bankovní převod

79 Kč

1-3 pracovní dny

dobírka

114 Kč

Zásilkovna – dodání na Vaši adresu - Budete informováni o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

 

DOPRAVA ve Slovenské republice

Slovenská pošta - způsob platby

Cena dopravy

Doba dodání od předání zboží přepravní službě

bankovní převod

250 Kč

5 pracovních dní

Slovenská pošta - balík 1. třídy podaný prostřednictvím České pošty. Zasíláme objednávky pouze do výše 2199,-Kč.

 

 

Dopravné ZDARMA při objednávce nad 1 000,- Kč  (platí jen v rámci České republiky a pouze Kurýrní službou In.Time).

Ostatní druhy dopravy mají dopravné Zdarma při objednávce nad 2 200,-Kč (platí jen v rámci České republiky)

 Je-li v popisu zboží místo lhůty k dodání ve dnech uveden text "Skladem", je zboží odesláno při objednávce do 12h. v den objednání, při objednávce po 12h. je zboží odesláno následující den. Doba dodání se dále odvíjí od zvoleného způsobu platby.

Je-li v popisu zboží uvedena ,,Dostupnost ve dnech,, ,odesíláme zboží do 24 hodin po obdržení od dodavatele, pokud se tato lhůta liší od lhůty uvedené u zboží, informujeme zákazníka o dodání individuálně.

 PLATBA

Platbu za zboží můžete uskutečnit následovně:

Bankovním převodem - pro platby v ČR - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 2200252682/2010, vedený u Fio banka a.s. před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována.

Dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti poštovnímu doručovateli, či jinému zvolenému přepravci.

Dobírkou v Poštomatu - U zásilek na dobírku je příjemce před otevřením boxu požádán o zaplacení platební kartou.

Bankovním převodem - pro platby ze Slovenska - platba bankovním převodem na účet prodávajícího č. 2200252682/8330, vedený u Fio banka a.s. (platby v rámci Slovenska v EUR), před dodáním zboží kupujícímu. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Platba za zboží musí být připsána na účet prodávajícího nejpozději 10 kalendářních dní ode dne učinění objednávky, jinak bude stornována.